Попри те, що загальноміські новорічні святкування цьогоріч в Житомирі не заплановані, місцева дітвора все ж отримає і новорічні подарунки, і веселі пригоди.
23 грудня для дітей з багатодітних родин в Житомирському міському культурно-спортивному центрі талановиті актори Театральної студії «Юність» влаштували справжнісінькі «Пригоди в зимовому королівстві».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-17-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-18-2-1024x682.jpg)
Танці, співи, різноманітні активності – малеча не лише розважалася, але й активно брала участь у святковому дійстві. То ж задоволення та гарний настрій гарантовано отримали всі – і актори, і глядачі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-18-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-19-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-19-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-19-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-20-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-21-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-21-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-22-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-22-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-17-2-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-25-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-23-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-24-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-24-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-27-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-27-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-28-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-28-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-29-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-29-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-34-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-29-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_18-50-30-1024x682.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
Гнучкість та грація: в Житомирі відбулися змагання зі спортивної аеробіки (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Різдвяні свята в Житомирі: дітвора поринула в «Пригоди в зимовому королівстві» (ФОТО)"