Комітет гуманітарної політики Верховної Ради рекомендував підтримати заборону діяльності УПЦ (МП) в Україні

Сьогодні, 9 грудня, комітет гуманітарної політики Верховної Ради рекомендував підтримати законопроєкт про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Московський патріархат в Україні нарешті заборонять! Комітет гуманітарної політики на своєму засіданні щойно рекомендував відповідний законопроєкт #8221 “,

– заявив Железняк.

Законопроєкт пропонує заборонити діяльність на території України Російської православної церкви, а також структур та організацій, які зберігають будь-яке підпорядкування РПЦ.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначено, що діяльність РПЦ на території України спрямована на підтримку збройної агресії росії, реалізацію геноцидної політики проти української нації, депортації українців, а не на задоволення релігійних потреб громадян України сповідувати та поширювати віру.

Нагадаємо, що днями в єпархіях УПЦ (МП) СБУ виявила російські паспорти, «перепустки федеральних радників рф» та прапор «новоросії». А напередодні в храмах УПЦ (МП) на Тернопільщині та Прикарпатті фахівці СБУ виявили пропагандистські матеріали, що заперечують існування України.

Будьте першим, хто прокоментував "Комітет гуманітарної політики Верховної Ради рекомендував підтримати заборону діяльності УПЦ (МП) в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*