Комітет виборців України вимагає відставки Житомирського голови обласної ради та його заступників | Times ZT

Комітет виборців України вимагає відставки Житомирського голови обласної ради та його заступників

ВГО «Комітет виборців України» м. Житомир вимагають відставки Житомирського голови обласної ради Володимира Ширми та його заступників Сергія Крамаренка та Максима Вілівчука.

Відповідне повідомлення «Комітет виборців України» опублікував на своїй сторінці у Фейсбук:

«Ширма та його заступники Крамаренко та Вілівчук мають негайно піти у відставку!». 

Вчора, 25 червня, на сесії Житомирської обласної ради депутати почали бити на сполох через те, що керівник Житомирського обласного центру крові Анатолій Чугрієв вирішив «по-тихому» здати в оренду комунальне майно 3900 кв.м.

Комітет виборців України стверджує, що питання про передачу в оренду не піднімалося на комісіях, а депутати вперше почули про це на самій сесії:

«Сьогодні на сесії облради хотіли віддати житомирський центр крові приватній фірмі, про що депутати навіть не знали. Виявилося, що це питання взагалі не піднімалося на комісіях і депутати вперше про це чують. Якби сьогодні депутати проголосували за передачу приміщення в оренду через аукціон, то Центр крові був би ліквідований».

Житомирська філія Комітету виборців України (КВУ) звертатиметься до Служби безпеки України, прокуратури та правоохоронних органів, аби ті розібралися з цією ситуацією, та відповіли на питання: «Хто хотів в умовах війни увести від держави Центр крові, і хто з керівництва облради їм у цьому допомагав?»

Крім того, вони вимагають негайної відставки голови облради Володимира Ширми та його заступників Сергія Крамаренка і Максима Вілівчука.

Будьте першим, хто прокоментував "Комітет виборців України вимагає відставки Житомирського голови обласної ради та його заступників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*