У Житомирі вкотре відбудеться суд стосовно АЗС на проспекті Незалежності – депутати відповідатимуть за вийняті картки на голосуванні

Незабаром в Житомирі відбудеться черговий суд стосовно законності будівництва автозаправної станції за адресою проспект Незалежності, 29. Попередньо, судове засідання очікується 6 липня. Це вже третє засідання Житомирського окружного адміністративного суду по цій справі, адже останнє засідання було перервано та перенесено на липень. 

Нагадуємо, що мешканці мікрорайону міськмолзаводу ще з 2017 року протестують проти будівництва автозаправної станції. Зокрема в січні поточного року житомиряни звертались до виконавчого комітету міськради з вимогою розглянути на сесії їхнє питання та проголосувати за заборону будівництва

Проте мораторій на земельну ділянку, де станом на сьогодні вже функціонує заправка, так і не було накладено через недостатню кількість голосів на сесії.

З цього приводу ініціатор позову депутат Житомирської міської ради Роман Гуртовенко на своїй сторінці у Facebook зазначав, що під час голосування кілька депутатів вийняли свої картки із ПТК «Віче», що в результаті голосування  показало їх відсутність в залі засідання, а 2 депутати взагалі не голосували.

“Такі дії є протиправними та суперечать ч. 11 ст. 34 даного регламенту. Проект набрав 20 голосів, не вистачило 2 голосів. Я вдячний депутатам, які підтримали мене і встали на сторону людей. Водночас я не розумію лицемірства тих депутатів, які кричать, що вони за людей, а самі роблять все з точністю до навпаки. Перш за все хочу звернути увагу, як скликаються сесії нашої Житомирської міської ради. Якщо є політична воля, щоб провалити непотрібний для влади проект, то будьте певні,  сесія буде скликаною навмисно за декілька годин, аби не назбирались потрібні голоси. Так і сьогодні, про скликання сесії на 15:00 год. мене поставили до відома о 10:15 год, коли я був на півдорозі до м. Києва. Бог з ними, я розвернувся і приїхав, але багато депутатів по факту не можуть мобілізуватись так швидко.”, – зазначав Роман Гуртовенко.

Через порушення регламенту громадська організація “Громадська оборона” також подала позов до суду на кількох депутатів міськради за протиправні дії під час голосування на сесії. Тому, яке рішення ухвалить житомирський суд стосовно АЗС UPG – дізнаємось згодом.

Нагадуємо, що ще взимку Житомирська міська рада збиралася провести службове розслідування пов’язане з будівництвом АЗС UPG

Також під час мітингу проти будівництва АЗС водій мікроавтобусу збив чоловіка.

Читайте також, що ще взимку колишній прем’єр-міністр обіцяв розібратися зі скандальним будівництвом АЗС в Житомирі.

Нацкорпус звинувачував нардепа від «Слуги народу» в лобіюванні відкриття АЗС UPG в Житомирі.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі вкотре відбудеться суд стосовно АЗС на проспекті Незалежності – депутати відповідатимуть за вийняті картки на голосуванні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*