кремль змушує приватні компанії рф відбудовувати Маріуполь | Times ZT

кремль змушує приватні компанії рф відбудовувати Маріуполь

росія намагається шантажем примусити приватні компанії відбудовувати Маріуполь. У разі відмови їм погрожують скасувати ліцензії на роботу по всій рф.

Наразі російська пропаганда активно розганяє сюжети про «шалені темпи відбудови Маріуполя». Про реальну відбудову не йдеться, адже росіянам вигідно відбудувати тільки міський порт, бо через нього окупанти вивозять українське зерно та тисячі тонн сталі, а також показати гарну картинку по телевізору.

Ще одне будівництво, яке насправді проводять у Маріуполі, стосується нового житлового комплексу фактично на в’їзді в місто. Роботи там ведуться в режимі 24/7 з багатьох причин: загарбники хочуть показати, як «росія красиво відбудувала Маріуполь», а також заселити туди своїх військовослужбовців та цивільних.

Крім того, місце де рашисти будують нові будинки, обрали зовсім не випадково. Адже саме з цього напрямку у місто можуть заходити українські військові. У цьому випадку росіяни хочуть знищити новобудови, аби показати, як «Україна бомбить Донбас».

Все це робиться під шантажем місцевих компаній, які, щоб не залишитися взагалі без ліцензій по всій росії зобов’язані будувати все за власний кошт.

Нагадаємо, у рф мобілізують медпресонал: шпиталі не справляються з пораненими окупантами.

Будьте першим, хто прокоментував "кремль змушує приватні компанії рф відбудовувати Маріуполь"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*