Операція «Крєпость»: фсб готує повалення Лукашенка

Заява Лукашенка про те, що він знає, “звідки готувався напад на білорусь”, над якою українці вже тривалий час насміхаються, виявилася досить обгрунтованою. Схоже, що недофюрер дійсно підозрює страшну зраду. І саме це й досі утримує його від введення військ в Україну.

Але про все по-порядку.

фсб рашистів повним ходом розгорнула на території білорусі реалізацію плану “Крєпость”. І вже звітує про його успішне виконання. 

Як виглядає власне план достеменно невідомо. Проте є інформація про його реалізацію з перерахуванням “досягнень” фсбешників.

Згідно довідки по реалізації “окремих пунктів плану” на території білорусі вже легалізовано більше 2 тисяч громадян роїсїї, які мають бойовий досвід – колишні військовослужбовці а також співробітники ЧВК.

Крім того розроблені та підготовлені легенди для додаткового посилення рашистів у білорусі військовими рф. 

І тут, здавалося б, нічого нового, лукашенко сам віддав свою країну оркам ще у лютому. Проте це тільки верхівка айсбергу, бо фсб вже встановила “конфіденційні зв’язки” з співробітниками МВД та КДБ білорусі. Мало того, задачі поставлені та інструктаж проведений. 

Потурбувалися рашисти і про підкуп достатньої кількості лояльних до росії ЗМІ та депутатів обласних рад, яким не подобається політика рідного фюрера. І в кращих традиціях гітлерюгенда не забули про “фізично підготовлену” молодь – формують мобільні бригади. 

Результатом всіх цих зусиль має бути перехоплення влади в білорусі одразу після того, як головний картопляник віддасть наказ своїм військам вирушати в Україну. 

Схоже на те, що фсб в білорусі зараз реалізує план, з тріском провалений в Україні. І якщо цього разу вкрадуть не всі виділені на нього кошти, то, цілком ймовірно, він буде втілений в життя. Проте й лукашенко недарма годує свої спецслужби, тож про плани кремля як мінімум, має здогадуватися. І те, що білоруські війська досі не прикопані на нашій півночі, свідчить на підтвердження цієї гіпотези.

Вся ця історія схожа на чергову конспірологічну теорію, проте має хоч і не пряме, але все ж підтвердження.

Справа в тому, що днями хакери  злили в відкритий доступ інформацію телефону співробітника Тюменського підрозділу фсб Шатських Сергія Олександровича, який працює по лінії так званого 18 центру, або офіційно — Центру інформаційної безпеки фсб рф. Центр є спеціалізованим підрозділом фсб, що займається забезпеченням інформаційної безпеки расєї. Він створений на основі Управління комп’ютерної та інформаційної безпеки (УКІБ) департаменту контррозвідки фсб та входить до складу служби контррозвідки фсб.

“Діяч” з далекої Тюмені не потурбувався про належний захист свого телефону, тож тепер, схоже, ми маємо бути вдячні тупим фсбшникам і за інформацію, і за те, що білорусь досі не воює в Україні. 

ЗСУ вдарили по Антонівському мосту в Херсоні (ВІДЕО)

білорусь не воюватиме проти України – лукашенко боїться за своє президенство

Ця стаття доступна російською

Будьте першим, хто прокоментував "Операція «Крєпость»: фсб готує повалення Лукашенка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*