Квітково-святковий ажіотаж в Житомирі (ФОТО- ВІДЕО)

Квітково-святковий ажіотаж в Житомирі

“Хлопці, які знижки, у нас і так сьогодні свято”, – говорить одна із продавчинь у квітковому павільйоні на ринку в Житомирі.

З самого ранку 8 березня у неї та колег поруч  –  справжній ажіотаж.

До деяких буквально черга стоїть, не встигають відповідати і пакувати квіти. Їх продають буквально всюди, між рядами важко протиснутися. 

“Це ви продавець?”, – питає один чоловік в іншого. – “Та поки ні, але ще трохи постою і вже можу”, – жартує той у відповідь.

Здебільшого люди цікавляться мімозою й  тюльпанами. Їх вартість стартує від 35 гривень: чим оригінальніший сорт та колір, тим вища ціна. 

“Беруть і по одному і по 21 – кому скільки треба, – пояснює продавчиня.  – Хто приходить з роботи, то цілий оберемок купляє, а якщо хтось додому – то два-три букети”.

Тим часом у соцмережах вже кілька днів триває дискусія щодо того, аби не утотожнювати 8 Березня – Міжнародний день боротьби за права жінок, з святом весни, краси й ніжності.

Втім, багато хто все ж саме такі вітання адресує в цей день жінкам, публікуючи відповідні дописи. Фото букетів і з букетами виставляють і самі жінки, а в коментарях приймаються вітання.

Юлія Демусь

«Страва з вихилясом»: в Тетерівці дорослі та діти пекли жайворонків, закликали весну (ФОТО)

«Крим наш. Весна надії». В Житомирі  відкрили виставку картин Миколи Максименка (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Квітково-святковий ажіотаж в Житомирі (ФОТО- ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*