«Страва з вихилясом»: в Тетерівці дорослі та діти пекли жайворонків, закликали весну (ФОТО)

«Страва з вихилясом»: в Тетерівці дорослі та діти пекли жайворонків, закликали весну

Вчора, 6 березня,  в Тетерівському будинку культури відбулося справжнє веснянє дійство. Учні, батьки та вчителі ліцеїв громади вчилися готувати традиційну українську випічку «Жайворонки» під керівництвом голови Житомирської обласної асоціації кулінарів України, бренд-шефа закладів мережі «Salad» Віктора Бєляка, співали веснянки, танцювали «Кривий танець».

До дійства долучились і зіркові гості – Світлана Ніконорова – солістка Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера, бандуристка-інструменталістка та Олександр Нечаєв – шоумен, ведучий, керівник Шоу-театру «Клем».

Наприкінці минулого року відділом культури і туризму Тетерівської сільської ради було започатковано новий проєкт – «Страва з вихилясом».

Проєкт має на меті відродження та популяризацію українських кулінарних, співочих, танцювальних традицій а також сімейних цінностей.

Захід такого формату проходить в Будинку культури с. Тетерівка вже вчетверте, в подальшому планується масштабувати його і в інших закладах культури громади. В цей нелегкий час, коли країна потерпає від війни, надзвичайно важливо відроджувати і передавати українські традиції дітям, молоді, щоб те, за що воюють наші захисники та захисниці не занедбалось, а береглось і плекалось для майбутнього.

Знати, говорити, готувати, співати і танцювати рідне, українське, не лише необхідно, це ще престижно і цікаво!

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

«Крим наш. Весна надії». В Житомирі  відкрили виставку картин Миколи Максименка (ФОТО)

Гаївки, гагілки, ягілки, риндзівки: в Житомирській обласній філармонії закликали весну (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Страва з вихилясом»: в Тетерівці дорослі та діти пекли жайворонків, закликали весну (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*