Вчора, 6 березня, в Тетерівському будинку культури відбулося справжнє веснянє дійство. Учні, батьки та вчителі ліцеїв громади вчилися готувати традиційну українську випічку «Жайворонки» під керівництвом голови Житомирської обласної асоціації кулінарів України, бренд-шефа закладів мережі «Salad» Віктора Бєляка, співали веснянки, танцювали «Кривий танець».
До дійства долучились і зіркові гості – Світлана Ніконорова – солістка Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера, бандуристка-інструменталістка та Олександр Нечаєв – шоумен, ведучий, керівник Шоу-театру «Клем».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-40-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-40-1024x682.jpg)
Наприкінці минулого року відділом культури і туризму Тетерівської сільської ради було започатковано новий проєкт – «Страва з вихилясом».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-41-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-42-2-1024x682.jpg)
Проєкт має на меті відродження та популяризацію українських кулінарних, співочих, танцювальних традицій а також сімейних цінностей.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-42-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-44-2-1024x682.jpg)
Захід такого формату проходить в Будинку культури с. Тетерівка вже вчетверте, в подальшому планується масштабувати його і в інших закладах культури громади. В цей нелегкий час, коли країна потерпає від війни, надзвичайно важливо відроджувати і передавати українські традиції дітям, молоді, щоб те, за що воюють наші захисники та захисниці не занедбалось, а береглось і плекалось для майбутнього.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-44-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-45-1024x682.jpg)
Знати, говорити, готувати, співати і танцювати рідне, українське, не лише необхідно, це ще престижно і цікаво!
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-47-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-48-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-49-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-49-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-46-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-58-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-51-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-52-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-52-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-53-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-53-3-1024x701.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-53-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-01-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-02-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-02-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-34-59-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-00-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-03-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-03-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-04-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-05-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-21-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-21-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-21-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-22-1024x696.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-23-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-26-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-24-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-24-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-25-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-26-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-29-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-28-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-28-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-27-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-29-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-29-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-30-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-31-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_12-35-31-3-1024x682.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
«Крим наш. Весна надії». В Житомирі відкрили виставку картин Миколи Максименка (ФОТО)
Гаївки, гагілки, ягілки, риндзівки: в Житомирській обласній філармонії закликали весну (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "«Страва з вихилясом»: в Тетерівці дорослі та діти пекли жайворонків, закликали весну (ФОТО)"