Львівське сміття палає на Бердичівщині: через небезпеку ОТГ планує евакуацію | Times ZT

Львівське сміття палає на Бердичівщині: через небезпеку ОТГ планує евакуацію

Понад місяць триває конфлікт між жителями Семенівської ОТГ та власниками незаконно створеного сміттєзвалища на території закинутого заводу в Терехові поблизу Бердичева. Голова та депутати громади вважають, що звезення сміття чітко взаємопов’язане з депутатами від РПЛ (ред. – Радикальна партія Ляшка). Ввечері 12 квітня голова ОТГ Наталія Семенюк повідомила про те, що невідомі особи підпалили стихійне сміттєзвалище. Вночі 13 квітня, в напрямку Бердичева потягнуло хмару густого диму.

«12.04.19 ввечері хтось підпалює сміття по всьому приміщенні, викликані пожежні не можуть погасити, оскільки в’їзд на територію заблоковано навантажувачем та євробляхою. Весь Терехів у диму. Про підпал мені повідомили у суботу 13.04.19 близько 10 години ранку. Повідомив і Олексія (ред. – представник власника купленої будівлі) про цю подію. Приїхавши на місце події, поспілкувався з пожежними, які повідомили, що якщо розпочати гасіння, то потрібно дуже багато води і вся ця нечисть піде у ставок, і що, оскільки сміття у приміщенні, то значної пожежної небезпеки немає», – повідомив адвокат Олег Пасічник.

Близько 22 години 13 квітня з’явилась інформація, що місцеві жителі спалили орендованого навантажувача.

«Приїхавши на місце, зустрів місцевих хлопців, які розповіли, що в період між 20 та 21 годинами хтось підпалив кабіну навантажувача. Згодом приїхав Романський І.В. (ред. – депутат обласної ради), який повідомив, що з соцмереж дізнався про пожежу».

В управлінні ДСНС України в Житомирській області повідомили, що 14 квітня голова ОТГ викликала бригаду рятувальників, які гасили пожежу понад 5 годин.

«14 квітня рятувальникам о 14:00 надійшло повідомлення про пожежу в селі Терехове Бердичівського району. Площа пожежі складала близько 300 кв. м. Ліквідувати загоряння виїхало два відділення рятувальників. О 19:54 пожежу ліквідували».

Голова ОТГ Наталія Семенюк повідомила, що ситуація залишається вкрай нестабільною.

«Сильний вітер ускладнює надзвичайну ситуацію. Висока задимленість. Сповіщаються мешканці щодо можливої евакуації. Жителі села Хажин готові прийняти родини з Терехового. Підготовлено дитячий садок», – говорить Наталія Семенюк.

Будьте першим, хто прокоментував "Львівське сміття палає на Бердичівщині: через небезпеку ОТГ планує евакуацію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*