Незабаром на Житомирщині всі школи матимуть доступ до швидкісного інтернету

1546001073 inet - Незабаром на Житомирщині всі школи матимуть доступ до швидкісного інтернету

Цього року Житомирщина отримає близько 42 млн грн на закупівлю нових комп’ютерів та влаштування швидкісного інтернету у навчальних закладах.

Про це повідомила начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

«Цьогоріч вперше ми отримаємо таку освітню субвенцію – близько 33 млн на інтернетизацію та біля 9 млн грн на комп’ютеризацію. Адже у сучасних умовах освіти дуже важливо, аби діти мали доступ до швидкісного інтернету та користувались сучасною технікою. Тому ми проводитимемо Інтернет у ті заклади, де доступу взагалі немає. А швидкість підключення для опорних закладів та великих шкіл збільшимо до 100 Мбіт/с, для інших закладів – не менше 30 Мбіт/с», – зазначила Лариса Шевчук.

Варто зауважити, що закупівля комп’ютерів здійснюватиметься на засадах співфінансування. Кошти місцевих бюджетів становитимуть у різних пропорціях від 10 до 30% для міст обласного значення, районів та ОТГ.

При цьому послуги з доступу до Інтернету для шкіл будуть придбані без співфінансування з місцевих бюджетів. Проте сплата абонентної плати за доступ до Інтернету здійснюватиметься за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Нагадаємо також, що у 2019 році Житомирська ОДА планує закупити для області 28 шкільних автобусів.

  • 7
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Незабаром на Житомирщині всі школи матимуть доступ до швидкісного інтернету"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*