Невдовзі у Житомирі реконструюють драмтеатр

Цього року у місті почнеться модернізація Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги. З моменту відкриття головна сцена Житомирщини залишалася незмінною. Наразі ж тут планують створити модерністський культурний та відкритий простір.

«Наразі проект реконструкції драмтеатру проходить експертизу. Після цього будемо оголошувати тендер на виконання робіт, і після його результатів – розпочнеться втілення змін», – розказав директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький.

Проект реконструкції театру вже розроблений. Передусім ним передбачена зміна навколишнього середовища театру – паркова зона, яка б приваблювала нового глядача.

Щодо внутрішнього оздоблення, то, відповідно до проекту, у холі на першому поверсі планується додати більше освітлення. Тут встановлять рецепцію, де одразу можна буде придбати квитки та розмістять невеличку кав’ярню для комфортного очікування вистави. На другому ж поверсі планують організувати музейно-виставкову зону, а у холі на третьому – відкрити театральне кафе. Незвичною після реконструкції буде стеля приміщення, яка відповідно до концепт-дизайну матиме ефект зіркового неба.  Сам глядацький зал буде витриманий у темних сірих та блакитних тонах. Крім того, для забезпечення доступності театру для маломобільних груп населення у театрі планується будівництво панорамного ліфту.

Загалом орієнтовна вартість будівельних робіт – 35 млн грн. Для реалізації проекту планується залучити кошти обласного та міського бюджетів, а також Державного фонду регіонального розвитку.

  • 5
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Невдовзі у Житомирі реконструюють драмтеатр"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*