«Моя торба»: джинсові, бавовняні та лляні сумки від житомирянки Вікторії Борейко на кожен день (ФОТО)

«Хочеться, щоб сумка була красивою, практичною та зручною одночасно», – говорить житомирянка Вікторія Борейко, яка за три роки пошила понад 400 сумок багаторазового використання з натуральних тканин різного розміру.

Вперше сіла за радянську «Чайку» у 2017-му. Починала із текстильних ляльок, а у період карантину взялася за пошиття сумок і нині має власний бренд «Моя торба». Кожен виріб – унікальний, повторів не практикує, хіба на прохання замовників.

«Пошиття сумок – основна моя робота. Обожнюю шити і не уявляю свого життя без швейної машини. Зараз працюю на професійній промисловій машині, встигла купити її напередодні війни. Загалом використовую натуральні тканини з бавовни та льону. Спершу шила прості звичайні еко-торбинки з джинсу та інших тканин. З часом ускладнювала роботу, додаючи нові елементи. Подобається експериментувати з технікою та стилем, – ділиться майстриня. – У наш час натхнення можна черпати з різних джерел, у доступі чимало тематичних майстер-класів. Хочеться спробувати різні способи пошиву сумок, а джинс – універсальний матеріал: можна аплікації та різні кольорові візерунки робити, шити клаптиками, використовувати пояси з джинсу тощо. Перед тим як сісти за нову сумку, роблю схематичний малюнок у зошиті, вигадую приблизний дизайн, а вже в процесі вдосконалюю та доповнюю».

Окрім джинсових, в асортименті Вікторії також однотонні еко-торби. Їх місцеві майстрині-художниці розписують або влаштовують майстер-класи із розпису для дорослих і дітей. Зокрема, Віра Чередніченко створила таких уже цілу колекцію. Серед принтів – петриківка, національна тематика та патріотичні кольори, карта України, калина, гуси з написом «Доброго вечора, ми з України», герб, Житомир та багато інших.

«Моя торба» – це сумки власного виробництва на кожен день. Я – противник пакетів, «кульочків», пластику, целофану. Надаю перевагу виробам багаторазового використання і для створення сумок застосовую вторинну переробку, тобто дотримуюся еко-принципів, – веде далі Вікторія Борейко. – Усі мої сумки – різні, але інколи клієнти замовляють повтори пошитих раніше. Можуть бути сумки різні за кольором, але однакові за формою та розміром: скільки людей, стільки й бажань. Комусь хочеться маленьку, комусь – велику, комусь подобаються довгі ручки, комусь – короткі, а хтось обирає просто однотонну. Вартість стартує від 150 гривень. Завжди маю пошиті сумки в наявності, а також виконую індивідуальні замовлення. Навесні цього року шила для наших захисників торбинки для мобільних телефонів, під аптечки, а також янголів-оберегів. Надавала свої роботи на благодійний аукціон, який організовував Житомирський обласний центр народної творчості до Дня Незалежності України, аби зібрати кошти на допомогу ЗСУ».

Юлія Демусь

«Сміливі завжди мають щастя»: Марія Миронюк про шопери із вишивкою, екологію та українську спадщину (ФОТО)

Улюблена справа: картини на дереві, прикраси з природного каміння, чури та амулети від Вероніки Богінської (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Моя торба»: джинсові, бавовняні та лляні сумки від житомирянки Вікторії Борейко на кожен день (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*