«Ми тримаємось і будемо вести боротьбу»: що думають житомиряни про визнання Росією незалежності Л\ДНР (ВІДЕО-ОПИТУВАННЯ)

Попри ймовірну військову загрозу від Росії Житомир живе звичним спокійним життям. Містяни ходять на роботу, відпочивають та радіють життю. Щоправда, не забувають спостерігати за новинами та тихенько перешіптуватися про ситуацію на сході.

Журналісти «Times. ZT» вирішили поспілкуватися з житомирянами та поцікавитися, як вони оцінюють зовнішню загрозу та що думають про дії української влади щодо останніх подій.

Тікати ніхто не планує, навпаки залишаються в Україні та готуються усіма силами допомагати армії. Частина з опитаних планує записатися до війська або територіальної оборони. Втім, люди надіються на мирне врегулювання ситуації за допомогою дипломатії та закордонних партнерів України.

Тож пори агресію Росії житомиряни залишаються спокійними та впевненими у тому, що не здадуть ворогові жодного сантиметра рідної землі.

В Україні вводять надзвичайний стан

Як діяти в надзвичайній ситуації – пам’ятка житомирянам

Поради на випадок артилерійських обстрілів

Будьте першим, хто прокоментував "«Ми тримаємось і будемо вести боротьбу»: що думають житомиряни про визнання Росією незалежності Л\ДНР (ВІДЕО-ОПИТУВАННЯ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*