На Коростенщині судитимуть любителя незаконних порубок лісу

Перед судом постане житель Олевської громади, який здійснював незаконні порубки у Корощинському лісництві у листопаді минулого року, а також перевозив та зберігав незаконно зрубані дерева без відповідних документів.

За інформацією Житомирської обласної прокуратури, спочатку чоловік  нібито «знайшов» у лісництві дерева породи дуб, зрізані невідомою особою, та розкрижував їх на колоди. Проте такої кількості для спорудження паркану (як він пояснив мотив скоєного) виявилося замало, тому він додатково зрізав сироростучі дуби, розпиляв їх на колоди довжиною понад 4 м та завантажив на трактор з причепом, щоб вивезти до свого домогосподарства.

Саме в цей момент навантажений деревиною транспорт зупинили правоохоронці.

Експерти встановили, що державному лісництву було заподіяно матеріальну шкоду. З метою її відшкодування прокуратурою заявлено позов в інтересах Олевської територіальної громади. Для забезпечення відшкодування завданих збитків накладено арешт на транспортний засіб та лісопродукцію на суму понад 162 тис. грн.

Тепер любителю дубових парканів загрожує або штраф у сумі 1,5 тис. неоподатковуваних мінімумів громадян (25,5 тис. грн), або арешт до шести місяців, або обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років.

Нагадаємо, що правоохоронці Житомирщини викрили схему розкрадання та вивозу закордон лісопродукції.

Будьте першим, хто прокоментував "На Коростенщині судитимуть любителя незаконних порубок лісу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*