На Михайлівській раптово прокинувся душовий фонтан. Плиту з тріщиною так і не прибрали (ФОТО)

6 червня о 09:00 год. ранку фонтан був абсолютно сухий. Та вже близько десятої він зненацька почав «виверження», розповсюджуючи довкола сильний запах хлорованої води. Людей на Михайлівській о цій порі було небагато. Водяний атракціон привабив увагу хіба що кількох матусь з немовлятами.

26 травня Times.Zt.Ua писав, що «душ-фонтан» на житомирській «стометрівці» розібрали. Деякі городяни засмутилися, але тривога виявилася марною: фонтан не демонтували, а лише капітально почистили. Однак після ремонту з’ясувалося, що одна з плит тріснула. Як бачимо, тріщина нікуди не поділася.

Михайлівська – місце, де неадекватів завжди тягне на «подвиги». Минулого року ми натякали, що фонтан з такою конструкцією дуже легко може стати жертвою малолітніх вандалів чи дорослих любителів пригод «під мухою».

Зараз фонтан обгородили благенькою застережною стрічкою. Вгадайте з одного разу: чи зупинить вона любителів приймати душ на публіці?..  

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "На Михайлівській раптово прокинувся душовий фонтан. Плиту з тріщиною так і не прибрали (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*