«Душ-фонтан» на Михайлівській розібрали. Вигребли піввідра бруду і жменю монет (ФОТО)

Зламали фонтан? Навіщо?.. «Не зламали, а чистимо! Подивіться, Ви свою дитину у таке багно пустите?..» – риторично запитує один з працівників. Минулого року Times.Zt.Ua неодноразово писав про новий «плаский» фонтан на вулиці Михайлівській, який діти одразу почали використовувати в якості вуличного душу. Але, як бачимо, навіть душ потребує догляду.  

Ремонтники акуратно підняли тротуарні блоки, щоб дістатися до каналів, якими циркулює вода. Як тільки роботи будуть завершені, все це вони так само акуратно покладуть назад. І фонтан матиме такий же вигляд, як і раніше.

Коли дно фонтану чистили, то витягли звідти пару десятків монет. Кидання монет у фонтан це традиційна розвага для туристів – коли йдеться про класичний фонтан з великою чашею. Монети лежать у прозорій воді і сяють на сонці.

Але у нашому випадку монета просто падає у дірку і зникає з очей, засмічуючи канали. Тому комунальники просять – а я передаю їхнє прохання городянам: не кидайте у цей фонтан монети! І не заохочуйте своїх друзів з інших міст, країн та континентів робити це.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Душ-фонтан» на Михайлівській розібрали. Вигребли піввідра бруду і жменю монет (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*