pol_E1
Кальчук
PRONOZA

Після матеріалу Times.Zt.Ua головну сценаристку скандального 9 травня у Житомирі звільнили

DSC 0205 1 - Після матеріалу Times.Zt.Ua головну сценаристку скандального 9 травня у Житомирі звільнили

…а подією зацікавилася Служба безпеки України. Нагадаємо, ми писали, що цьогорічний День перемоги над нацизмом став Днем антиукраїнських заяв. Зокрема, священнослужителі УПЦ МП назвали російську агресію та війну на Сході – «междоусобной бранью». Водночас пенсіонер Павло Карпенко, якого представили як «учасника Другої світової війни», заявив, що «Верховна Рада не хоче й думати про якесь примирення».

DSC 0210 1 - Після матеріалу Times.Zt.Ua головну сценаристку скандального 9 травня у Житомирі звільнили

Обидві заяви чітко йдуть у фарватері сучасної кремлівської пропаганди. «Междоусобная брань» – це ні що інше, як «громадянська війна в Україні», про яку вдень і вночі торохтить путінський телевізор. А слова пенсіонера завуальовано повторюють ідіотичну рашистську мантру по те, що війна проти України вигідна… самій Україні. І саме тому не припиняється.

Це виглядало так, ніби влада усунула сама себе від 9 травня, віддавши його на відкуп антидержавним силам. Тоді ж ми адресували міській владі декілька запитань.

Хто конкретно розробив план святкових заходів 9 травня? Чому серед спікерів мітингу опинилися особи, відомі своїм недружнім ставленням до української держави? Чому під час заходів лунали ганебні антиукраїнські заяви? Хто конкретно понесе за це відповідальність – і яку?

І ось, нарешті, отримали відповідь: 20 травня міський голова Сергій Сухомлин звільнив з посади Ніну Рябенко, яка очолювала управління культури Житомирської міської ради. Саме це управління розробляє плани святкових заходів, в тому числі й до 9 травня.

nina - Після матеріалу Times.Zt.Ua головну сценаристку скандального 9 травня у Житомирі звільнили
Ніна Рябенко, колишній начальник управління культури

«Вона зараз у відпустці!» – заявила працівниця управління, до якої я звернувся особисто. Звичайно, причини звільнення Н. Рябенко її колишні підлеглі коментують неохоче: «за власним бажанням» – і все.

DSC 0623 - Після матеріалу Times.Zt.Ua головну сценаристку скандального 9 травня у Житомирі звільнили
DSC 0618 - Після матеріалу Times.Zt.Ua головну сценаристку скандального 9 травня у Житомирі звільнили

«Так, плани святкових та урочистих заходів розробляємо ми. Але тільки згідно з рекомендаціями, які отримуємо «згори». І після цього ще узгоджуємо на виконкомі!» – кажуть в управлінні.

DSC 0625 - Після матеріалу Times.Zt.Ua головну сценаристку скандального 9 травня у Житомирі звільнили

Зараз управління культури в якості в. о. очолює Наталя Марчук.

Тарас СТРІЛЬЧИК


Будьте першим, хто прокоментував "Після матеріалу Times.Zt.Ua головну сценаристку скандального 9 травня у Житомирі звільнили"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*