На Овруччині проведуть капітальний ремонт будівлі ліцею, який постраждав під час російських обстрілів, за понад 88 млн грн

На Овруччині проведуть капітальний ремонт будівлі ліцею, який постраждав під час російських обстрілів, за понад 88 млн грн

Понад 88 мільйонів гривень планують витратити на Житомирщині на капітальний ремонт ліцею у селі Кирдани Овруцької громади. При цьому частина коштів на проєкт надійшла від конфіскованого майна російської федерації в Україні та прибутків Нацбанку.

Приміщення ліцею істотно постраждало в результаті авіаудару росіян у березні 2022 року. Внаслідок вибуху були пошкоджені вікна, двері та внутрішнє оздоблення навчального закладу.

Проєкт з капітального ремонту будівлі даного ліцею Департамент регіонального розвитку замовив ще наприкінці 2022 року. Проектом враховані стандарти Нової Української школи, безпекові вимоги, інклюзивність та енергоефективність. Наразі вже проведено закупівлю необхідних матеріалів для заміни усіх пошкоджених вікон, на загальну площу 195,88 м².

Завершити ремонт Кирданівського ліцею планують до 20 грудня 2024 року.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом постануть аферисти, які під час реконструкції ліцею вкрали у держави понад 1,76 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "На Овруччині проведуть капітальний ремонт будівлі ліцею, який постраждав під час російських обстрілів, за понад 88 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*