В Україні зареєстровано перший випадок захворювання на новий небезпечний штам коронавірусу “Пірола”

В Україні зареєстровано перший випадок захворювання на новий небезпечний штам коронавірусу "Пірола"

Днями в Україні було зафіксовано перший в Україні випадок захворювання на новий варіант коронавірусу “Пірола”. Його виявили у 20-річного молодика на Рівненщині. Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров`я України.

“Лабораторно підтверджений випадок нового субваріанту коронавірусу варіанту Омікрон під назвою “Пірола” виявили на Рівненщині. Захворів 20-річний чоловік. Виокремити випадок Піроли” вдалося завдяки секвенуванню — лабораторному дослідженню, яке дозволяє генетично розшифрувати вірус, виявити, які мутації відбулися у геномі вірусу,” 

– йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вперше “Піролу” виявили влітку в Ізраїлі. Відтоді новий штам швидко розійшовся світом.

За словами головного державного санітарного лікаря Ігора Кузіна, симптомами та клінічним проявом захворювання субваріант не має особливих відмінностей від попередніх штамів COVID-19. Єдиний момент, що новий варіант швидше вражає ослаблений іммунітет.

Симптоми субваріанту “Піроли” такі ж, як і за інших варіантів COVID-19: нежить, підвищена температура, кашель, головний біль, втома, втрата нюху або смаку, можливе подразнення очей та висипи.

Нагадаємо, що наразі на Житомирщині зростає захворюваність на коронавірус. Більше того, минулого тижня в області було зареєстровано і смертельний випадок від ускладнень, спричинених даною хворобою. Загалом, за останній тиждень коронавірус забрав життя 45 українців, серед яких — одна дитина до 4 років.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні зареєстровано перший випадок захворювання на новий небезпечний штам коронавірусу “Пірола”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*