На підтримку ЗСУ і відновлення ліцею: у Житомирі проводять благодійні розпродажі виробів ручної роботи (ФОТО)

Наприкінці травня житомирянка Галина Кострикіна на своїй сторінці у соцмережі оголосила про благодійний розпродаж патріотичних сувенірів на підтримку ЗСУ. За цей час вже вдалося зібрати тисячу гривень, які витратили на придбання футболок для військовослужбовців. Наразі, окрім сувенірів, можна купити ще різноманітні резинки для волосся від іншої майстрині, яка також вирішила передати свої вироби, аби домопогти захисникам.

«Спочатку я опублікувала пост з пропозицією зібрати дитячі малюнки, різні поробки, листи з побажаннями для наших воїнів. Їх додаємо до посилок, які відправляються на передову, – розповідає волонтерка Галина Кострикіна. – Відгукнулося дуже багато людей, серед яких і моя колега з Житомирської спеціальної школи №2, де я працюю заступником директора з виховної роботи. Це наша випускниця, а нині керівник гуртка Наталія Мала. Вона самостійно виготовила сотню сувенірів. Вийшли дуже гарні роботи і я запропонувала окремо продавати їх, аби виручити від цього кошти на потреби військових. Ціна одного сувеніру – 35 гривень, але при бажанні можна переказувати й більше. Днями ми вже витратили першу тисячу гривень, зібрану таким чином. Купили і передали футболки для десантників 95 бригади. Частина сувенірів ще у продажі, тож звертайтеся до мене в особисті повідомлення у соцмережі і я обов’язково передам їх. Кошти можна готівкою чи на картку 4731 1856 1945 2532».

Також Галина Кострикіна працює на соціально-психологічному факультеті ЖДУ ім.І.Франка, одна з студенток якого – Тетяна Морозюк, надала для благодійного продажу патріотичні та казкові резинки для маленьких україночок.

«Таня побачила в мене інформацію і теж захотіла долучитися. При зустрічі передала мені резинки і зараз їх можна придбати. Конкретну вартість я не встановлюю – благодійний внесок за бажанням покупця. Кожна пара резинок – унікальна, в єдиному екземплярі. Можна їх придбати для доньки, сестрички, племінниці, подруги, даруючи радість дівчаткам і разом з тим допомагаючи наближати перемогу. Насправді стає тепло на душі, що поруч такі світлі люди як Наталія і Тетяна. Вдячна їм за внесок, а також дякую тим, хто відгукнувся на ініціативу».

За словами Кострикіної, інші майстри теж можуть надавати свої вироби для благодійної реалізації. Про зібрані кошти постійно звітує в соцмережі. Так само незмінно є постійна потреба у дитячих малюнках та іншій творчості, що особливо тішить вояків у «гарячих» точках. Зокрема, їх школярі наразі створюють вдома з батьками і у літніх таборах, що функціонують при навчальних закладах у Житомирі.

Галина Кострикіна активно займається волонтерською діяльністю – допомагає оперативно закривати потреби військовослужбовців на фронті, передає продуктові набори родинам внутрішньо переміщених осіб, які переїхали в Житомира, а також тим, хто через війну опинився у скрутному становищі.

«Це все вдається не лише завдяки власним чи зібраним коштам, але й комунікації і співпраці з людьми із різних куточків України і світу. Приміром, є українка, яка багато років живе у Німеччині – Мар’яна Левицька, вона передає кошти і одразу визначає, скільки і на який напрямок витратити. Це її особисті гроші, а також приєднуються колеги. За крайні тисячу євро ми нещодавно змогли придбати продукти для 20 багатодітних родин, а також кілька комплектів форми для захисників і ще передали гроші на паливо для військових авто, – відзначає Кострикіна. – Якось на мене самостійно вийшла британська організація «Edinburgh Direct Aid». Ми вже познайомилися з ними особисто під час візитів у Житомир – тричі привозили гуманітарні вантажі для цивільних. Також вони їздили у райони та села області, які потерпали від російської окупації. Залишали допомогу, яку ми возили у Бородянку та найближчі населені пункти. Останнім часом почали співпрацювати із фондом «Банк Добра» Наталії Горкуші, який з перших днів війни надає значну допомогу родинам Житомирщини, військовослужбовцям, внутрішньо переміщеним особам Загалом, є багато таких самих волонтерів як я і кожен щось робить на своєму місці».

Відзначимо, що до 15 червня у Житомирі збирають обереги для благодійного аукціону #ReNOVAtion25Lyceym, під час якого кращі вироби виставлять на продаж, а кошти від цього направлять на відбудову зруйнованого росіянами ліцею №25. Для участі в акції «Обереги ліцею 25» можна надавати брошки, ґердани, намиста, патріотичні шпильки, віночки, браслети, букетики з бісеру, вишивки, статуетки, листівки, янголяток, фотороботи, картини в рамці, ляльки-мотанки, м’які іграшки. Це можна проносити і залишати у чергової Центру творчості дітей і молоді (майдан Корольова, 10), обов’язково вказавши ПІБ і номер телефону. Про дату та місце проведення аукціону організатори повідомлять пізніше.

Житомиряни можуть відвідати постійні виставки картин в “Gnatyuk Art Center” (ФОТО)

Безпілотник, «бандеромобілі», амуніція, продукти і одяг: як та кому допомагають волонтери спортивного центру «Додзе» (ФОТО)

Юлія Демусь

Будьте першим, хто прокоментував "На підтримку ЗСУ і відновлення ліцею: у Житомирі проводять благодійні розпродажі виробів ручної роботи (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*