На Великдень житомирянам наливатимуть спиртне прямо на Михайлівській

Рішення про дозвіл на продаж вина прийняли 4 квітня на засіданні міськвиконкому. Але на Михайлівській активно торгували глінтвейном та іншими видами вина ще з початку великоднього ярмарку, який стартував 31 березня. І робили це без будь-яких офіційних дозволів…

Питання про продаж вин обговорювали ще на минулому засіданні 21 березня, але рішення тоді не прийняли.  «Я просто хочу нагадати всім, що на минулому виконкомі ми всі проговорили питання продажу слабоалкогольного вина домашнього виробництва і глінтвейну. Але так, як в проекті рішення було прописано заборонити продаж алкоголю, то ми не проголосували окремо за слабоалкогольні напої,» – пояснила секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.

Окрім того, під час засідання вирішували, чи працювати кіоскам ТОВ «Смачний світ» у нічний час. Під час обговорення даного проекту рішення виникло питання: а чи доречно дозволяти працювати вночі кіоскам, які продають слабоалкогольні та алкогольні напої? Як зазначив міський голова Житомира, питання продажу алкоголю вночі, у святкові та вихідні дні – планують вирішити вже на найближчій сесії міської ради.

«На минулому тижні Верховна Рада проголосувала закон, за яким місцевим радам надали повноваження по встановленню обмеження торгівлі алкоголем по часу. В нас є законне право це робити. Зараз ми чекаємо, поки закон буде підписаний, і потім треба приймати окреме рішення  і встановлювати, до якого часу ми дозволяєм продавати алкоголь всім!» –  розповідає Сергій Сухомлин.

Та чи зможуть ефективно контролювати продаж алкоголю міські чиновники? Як показує практика, алкоголь, не дивлячись на заборони – продається у будь-який час доби, будь то супермаркет, кіоск чи ярмарок. У разі прийняття рішення про обмеження, серед любителів хильнути у нічний час може набути популярності сурогатний алкоголь (яким, до речі, деякі  підприємці торгували під час різдвяного ярмарку). У будь-якому випадку – досить велика відповідальність лягає на плечі житомирських можновладців.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "На Великдень житомирянам наливатимуть спиртне прямо на Михайлівській"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*