На Житомирщині хабарники – надцінні працівники: Миколу Суслика призначили на нову посаду

Екслужбовець Житомирської ОВА Микола Суслик, якого судили за отримання хабара, отримав нову посаду. Тепер він – заступник директора комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.

Як то кажуть, хабарники в нас – цінні кадри. Нагадаємо, що суд визнав винним Миколу Суслика у вимаганні та отриманні «відкату» в розмірі 124,4 тис. грн від гендиректора КП «Коростенська центральна міська лікарня». На суді через каяття хабарника йому раптово змінили статтю, яка не передбачає ув`язнення. І ось любитель “відкатів” вже знову займає керуючу посаду.

Нещодавно деякі нардепи підняли питання про недоцільність існування обласних рад в Україні. Схоже дуже не погана ідея. Адже в кулуарах Житомирської ОВА повернення Суслика пояснили його надтеплими відносинами з нинішнім очільником Житомирської облради Володимиром Ширмою.

.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині хабарники – надцінні працівники: Миколу Суслика призначили на нову посаду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*