На Житомирщині може з’явитися 17 нових радіостанцій

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення замовила Фм-частоти для 17 громад Житомирської області. Тож вже найближчим часом у територіальних громадах зможуть з’явитися власні місцеві радіостанції. Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Під час зустрічі у Житомирі представники Нацради запевнили, що докладуть усіх зусиль для того, щоб побудувати комунікацію із місцевими мовниками і органами влади. Разом з тим вони повідомили, що одним з основних завдань Національної ради  є розбудова місцевого мовлення. Саме тому, для радіостанцій громад Житомирщини замовили досить багато частот.

«Ми бачимо свою місію у тому, щоб допомагати місцевому мовленню. І тому сьогодні важливим напрямком роботи є розбудова місцевого мовлення – радіостанцій для територіальних громад, з яких люди можуть чути місцеві новини. Під час останнього засідання Нацради, яке пройшло вчора, ми замовили частоти для 17 районів Житомирської області. Це лише початок і ми плануємо замовити додатково ще 5-6 частот для райцентрів. Тому ми закликаємо мовників брати участь у цих конкурсах, адже люди найбільше довіряють місцевому мовнику, своїм журналістам. І наше завдання – допомогти побудувати місцеве мовлення у Житомирській області», – зазначив член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський.

Представники з Києва також закцентували увагу на обов’язковому дотриманні мовних квот, які, як ніколи, допомагають розвивати український контент.

Зокрема, керівник Нацради Юрій Артеменко розповів, що завдяки мовним квотам збільшується контент української мови та музики.

«З 13 жовтня стартувало мовне квотування на ТБ – це 75%. Ви це знаєте і не думаю, що це буде проблемою у регіональних компаніях. Крім того, Житомир входить до першої трійки міст України, де оголошено конкурс на створення військово-патріотичного радіо, головна умова якого транслювати 50% контенту на військово-патріотичну тематику», – зауважив він.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині може з’явитися 17 нових радіостанцій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*