Новітні розробки Житомирського бронетанкового заводу показали на Міжнародній оборонній виставці

Під час XV Міжнародної оборонної виставки «Зброя та безпека-2018» Житомирський бронетанковий завод представив останні новинки найсучаснішої військової бронетехніки. Про це повідомили у прес-службі ДП «Укроборонпром».

Зокрема, підприємство представило на виставці БМП-М1С. Це бойова броньована гусенична машина розроблена за власні обігові кошти ДП «Житомирський бронетанковий завод», яка є конверсією бойової розвідувальної машини БРМ-1К.

Завдяки модернізації БМП-М1С отримав значне підвищення вогневої потужності, рівня захисту та заміною застарілого радянського двигуна на німецький Deutz. Також бронемашина отримала можливість транспортувати до 8 військовослужбовців та ефективно підтримувати дії піхотних підрозділів завдяки великій вогневій потужності.

Бойовий модуль  «Стилет» оснащений 30-мм гарматою, протитанковим ракетним комплексом «Бар’єр» та кулеметом. В цей же час, нова система управління вогнем «Синтез» забезпечує точний вогонь в будь-яких метеорологічних умовах та в будь-який час доби.

Також 15,5-тонна БМП-М1С з новим німецьким двигуном розвиває швидкість у 70 км/год та долає водні перешкоди вплав на швидкості 7,5 км/год.

Крім бойової броньованої гусеничної машини Житомирський бронетанковий завод представив модернізований бронетранспортер з комплектуючими виробництва країн-членів НАТО. Оновлена бойова машина отримала нові двигуни від американської корпорації General Motors та бойовий модуль “Дельта” з 23-мм автоматичною гарматою та цифровою системою управління вогнем.


Дивіться також: Біатлон серед бригад Високомобільних десантних військ

Будьте першим, хто прокоментував "Новітні розробки Житомирського бронетанкового заводу показали на Міжнародній оборонній виставці"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*