7 січня правоохронці отримали одразу два повідомлення про пожежі у приватних садибах жителів с. Слободища. За попередніми висновками фахівців ДСНС, ймовірною причиною їх виникнення стали підпали. На щастя, внаслідок пожеж ніхто не постраждав.
В результаті пожеж у домоволодінні 67-річного заявника вогнонь пошкодив одну з кімнат та дах будинку, а у 73-річної жінки – глиняну хату та хлів. В обох обійстях ніхто не проживав. Вогнеборці швидко ліквідували обидві пожежі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/5c0aa798f8c3881ea09b92a035c277ec.jpg)
В результаті слідчих дій з`ясувалося, що місцеві жителі бачили невідомого чоловіка, який вибіг із обійстя пенсіонерки у напрямку лісу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/01266a521ee2f37ac906f25913cdef4d-1.jpg)
За кілька годин проведених заходів службовий собака вивів на слід причетного до підпалу: ним виявився 31-річний житель Луганщини.
Чоловіка затримали. Свої дії він достеменно пояснити не зміг.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/3879c1b40213e042e0d69d476de7aff0.jpg)
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Нині вирішується питання про оголошення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Тепер неадеквату загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 10 років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/cd1649a7e8884708726377e33f4707ca.jpg)
Нагадаємо також, що у Ружині чоловік так хотів помститися дружині, що підпалив будинок тещі, де перебувала і його 5-місячна дитина.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині переселенця викрили у підпалі кількох будинків у Швайківській громаді"