На Житомирщині під час ігр у дворі діти виявили авіаційну бомбу | Times ZT

На Житомирщині під час ігр у дворі діти виявили авіаційну бомбу

Вчора, 14 травня група піротехнічних робіт обласного Управління ДСНС ліквідувала ще два “подарунки війни”, знайдених напередодні. Два вибухонебезпечні предмети виявлено у Житомирському районі та ще один у м. Андрушівка. На щастя ніхто не постраждав.

Рятувальникам Андрушівського відділення ДСНС про підозрілий металевий предмет, знайдений на подвір’ї повідомила господиня обійстя. Господар використовував його як ковадло, підточував на ньому косу. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 154 мм часів минулих війн.

Ще одну знахідку часів минулих війн виявили в смт Озерне діти. Вони бавилися у дворі, коли один з дітлахів стрибнув у яму та помітив біля ніг величезну залізяку. Малеча повідомила про знахідку дорослих, а ті в свою чергу сповістили фахівців ДСНС. Залізякою зрештою виявилася 25-кілограмова авіаційна бомба. Дивом ніхто з дітлахів не постраждав.

Інший артснаряд, який знищили піротехніки, було виявлено в с. Сінгури Житомирського району.

Загалом від початку року фахівці ДСНС Житомирської області ліквідували 357 знайдених “подарунків” війни.

Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією. 

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині під час ігр у дворі діти виявили авіаційну бомбу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*