За проїзд у громадському транспорті Житомира тепер можна розрахуватися СМСкою

Відтепер сплатити за проїзд у громадському транспорті житомиряни зможуть за допомогою СМС. Про це Житомирська міська рада та комунальне підприємство «Житомиртранспорт» домовились з найбільшими мобільними операторами України. Житомир став третім містом в Україні, де реалізовано таку ініціативу.

Раніше можливість оплачувати поїздки таким чином з’явилася у жителів Івано-Франківська та Львова. У Вінниці ця послуга доступна лише абонентам Київстар. Такий спосіб оплати проїзду є доволі популярним. Зокрема, в Івано-Франківську кількість користувачів послугою щомісяця зростає мінімум на 23%, у Вінниці та Львові сервісом щодня користується понад 4000 пасажирів.

«Місто Житомир зацікавлено в зручних для мешканців засобах оплати проїзду, зокрема у вигляді безготівкових платежів. Окрім зручності – це дозволить мінімізувати витрати на збір виручки у транспорті, щоб більше коштів залишались на підвищення якості послуг громадського транспорту», – зазначив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Сплачувати СМС доволі зручно, адже для цього потрібно мати лише телефон, який сьогодні є невід’ємним атрибутом сучасного життя, та кошти на мобільному рахунку.

«Ми вдячні Житомирській міській раді і нашим колегам з телеком ринку за відкритість до співпраці та інновацій. Сервіс SMS-оплати створений на базі фінансового продукту Смарт-Гроші і ми бачимо велику перспективу щодо його розвитку. Крім зручності для пасажирів, він дає можливість міським службам точніше оцінити пасажиропотік у громадському транспорті і збільшити об’єм здійснюваних оплат, завдяки розширенню можливостей розрахунку для пасажира. Це не єдине рішення, яке наша компанія пропонує міським муніципалітетам, щоб облаштувати міста за принципом Smart-city. Зокрема Mobile ID для простого доступу до електронних послуг міста або аналітичні звіти на базі Big Data-технологій для розвитку інфраструктури та туризму», – розповів директор по роботі з державними підприємствами компанії Київстар Костянтин Вечір.

Для оплати проїзду у громадському транспорті необхідно просто надіслати повідомлення з кодом відповідного маршруту на номер 877 та за 1-2 хвилини отримати повідомлення-відповідь з підтвердженням платежу і терміном дії квитка. При цьому з мобільного рахунку буде списано лише вартість проїзду, без безпосередньої плати за СМС. У Житомирі таку можливість відтепер мають абоненти Київстар, Vodafone та lifecell.

«Нам дуже приємно, що Житомир став третім містом, де послуга SMS-оплати в електротранспорті запускається усіма трьома операторами одночасно, адже йдеться не про конкуренцію, а про зручність і розширення можливостей оплати для усіх мешканців та туристів міста. В даному випадку ми пропонуємо ще один спосіб оплати – екологічний, зручний та сучасний. Не потрібно нічого завантажувати чи бути прив’язаними до будь-якого мобільного додатку. Єдина умова здійснення SMS-оплати: на балансі мобільного рахунку абонента має бути достатньо коштів для оплати квитка», – підкреслив заступник Генерального директора Vodafone Центрального регіону України Андрій Большаков.

Нагадаємо також, що з 1 травня користувачі мобільного зв’язку отримали можливість перейти від одного оператора до іншого з повним збереженням номеру свого телефону, включно з кодом.

Будьте першим, хто прокоментував "За проїзд у громадському транспорті Житомира тепер можна розрахуватися СМСкою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*