INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

На Житомирщині, після амбулаторного лікування COVID-19, за кілька днів померло два молодих пацієнта

o 1en0r7erh1qg63qf1q6b1s101ui61k th lnd x - На Житомирщині, після амбулаторного лікування COVID-19, за кілька днів померло два молодих пацієнта

22 листопада від COVID-19 помер 31-річний житомирянин, а 25 — жителька Овруцького району, якій було 26 років. Начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик зауважив, що причиною цих смертей виявилося самолікування та ускладнення, викликані супутніми патологіями:

«Обидва випадки — це додобова летальність, тобто пацієнти потрапили у стаціонар у важкому стані, і померли протягом доби. Вони тиждень лікувалися амбулаторно, практично займалися самолікуванням. В стаціонарі в одного пацієнта констатували тромбоемболію легеневої артерії. А інша пацієнтка, яка померла в 26 років, мала глибоку інвалідність від народження ожиріння».

Нагадаємо, що керівник МОЗ Степанов без попередження перевірив медзаклади Житомира, на Житомирщині 2,5% жителів перехворіло на COVID-19. Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині, після амбулаторного лікування COVID-19, за кілька днів померло два молодих пацієнта"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*