На Житомирщині СБУ викрила підпільне виробництво антисептиків (ФОТО) (ВІДЕО)

Про це сьогодні, 8 квітня. повідомила прес служба СБУ та додала, що блокування також відбулось і в одному зі столичних регіонів.

Зокрема до оперативної служби Управління СБУ в Житомирській області ще на початку минулого місяця надійшла інформація про те, що група осіб намагалася постачати фальсифікований антисептичний засіб до лікарських установ регіону, зокрема до обласної дитячої лікарні. За допомогою досудового розслідування правоохоронцям вдалось  встановити, що незаконне виробництво та збут неякісного фальсифікату у Житомирській області організували троє житомирян. 

Одна з них – колишня працівниця місцевого підприємства, яке законно виготовляє антисептичні засоби. Підпільний цех для незаконного виготовлення антисептику зловмисники облаштували в нежитлових орендованих приміщеннях у промисловій зоні обласного центру.

За інформацією СБУ, виготовлявся такий антисептик без жодних дозвільних документів, рецептури та контролю якості, а сама сировина була сумнівного походження. 

Крім цього у бізнесменів були спільники з Київської області. Вони займались виготовленням не лише «вітчизняних» дезінфікуючих засобів, а й антисептику «стандарту ЄС».

Бізнес-партнери збували готову продукцію під виглядом вже відомих марок дезінфікуючих засобів у приватних та комунальних аптечних мережах та через інтернет. 

Під час обшуків на місцях організації підпільних підприємств було виявлено близько 70 тисяч літрів спиртовмісної речовини «етанол», майже 10,5 тисячі літрів готової фальсифікованої продукції, хімічні сполуки, порожню тару, наклейки торгових марок виробників та обладнання, за допомогою якого виготовляли контрафактні дезінфікуючі засоби. Правоохоронці також знайшли бухгалтерські документи, печатки 84 фіктивних організацій та кліше підписів їх керівників. Ці знахідки-докази вже надіслали на експертизу.

Нагадуємо, що на Житомирщині 13 нових випадків зараження COVID-19.

Дізнавайтесь також чому «Житомиробленерго» може частково відключати електроенергію через карантин (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині СБУ викрила підпільне виробництво антисептиків (ФОТО) (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*