Аптечна Варта: «9 квітня в нашу аптеку обіцяють завезти медичні маски» (ФОТО)

Громадська кампанія Аптечна Варта, яку ініціював Times.Zt.Ua, дає перші позитивні результати. За допомогою небайдужих житомирян ми знайшли аптеку, працівниці якої: а) не соромляться фотографуватися; б) обіцяють городянам медичні маски вже завтра, у четвер. Це не прихована чи ще якась реклама. Це факт, який має важливе значення для суспільства. І тому ми його публікуємо.  

Слід очікувати, що маски будуть не в одній, а в усіх аптеках цієї мережі. Щоправда, деякі побоювання у дівчат все ж є: «Ви зараз нас сфотографуєте, що ми пообіцяли… а якщо раптом завтра зі складу не привезуть?..» Ну, в такому разі ми назвемо завтра організацію, яка обіцяє – і не виконує обіцянок. І закликаємо городян не псувати нерви аптекарям, які ні в чому не винні. До речі, зверніть увагу: одна з працівниць сама носить саморобну маску з марлі…

Ситуація з медичними масками у місті і в цілому в Україні критична. Люди масово шиють маски бозна з яких матеріалів. Які жодного разу не захищають носія від коронарного вірусу – зате служать надійною перепусткою у магазин або тролейбус. Жартівники взагалі радять носити маски з панчіх або дамської білизни.

Всесвітня організація охорони здоров’я каже, що маски потрібні лише хворим, лікарям та медсестрам. Але українське Міністерство охорони здоров’я, Кабмін, виконком Житомирської міської ради – не дуже прислухаються до порад ВООЗ. Вони вимагають від житомирян тотального носіння масок у громадських місцях, в громадському транспорті та в крамницях. А за порушення цього правила людям загрожує штраф у 17 000 грн.  

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Аптечна Варта: «9 квітня в нашу аптеку обіцяють завезти медичні маски» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*