На Житомирщині судитимуть батьків за побиття дітей | Times ZT

На Житомирщині судитимуть батьків за побиття дітей

Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури Малинським відділенням поліції закінчено досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях за фактами побиття та спричинення батьками тілесних ушкоджень малолітнім дітям.

Слідством встановлено, що в одному з випадків дитина, 2013 року народження, зазнала насильства з боку батька, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, за те, що відмовилася виконувати домашнє завдання.

Першими на побої звернули увагу педагоги. І лише після втручання органів опіки та піклування мати малечі звернулася за захистом прав дитини.

В іншому випадку, 8-річна дівчинка, учениця 3-го класу, зазнала насильства від рідної матері, яка перебувала в стані алкогольного сп’яніння, через те, що в останньої не «витримали нерви». Цього разу на захист дитини від рідної горе-матері стала Служба у справах дітей.

Наразі у кримінальних провадженнях затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) та ч. 1 ст. 126 (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень) КК України.

Обидві справи розглядатиме Малинський районний суд, місцева прокуратура здійснюватиме публічне обвинувачення.

Варто зауважити, що санкціями зазначених статей передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до двох років.

Нагадаємо, що на Житомирщині п’яна горе-матір накинулася з ножем на поліцейського під час вилучення її дітей до лікарні.

  • 26
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині судитимуть батьків за побиття дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*