В Житомирі втретє пройдуть “Наукові пікніки”

20 квітня у Житомирі на пішохідній вулиці Михайлівській втретє пройде науково-популярний захід – «ScientificFun – Наукові пікніки в Україні».

Проект «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні» – це інтерактивні експерименти для всіх зацікавлених у бажанні підвищувати свій освітній та науковий рівень.

В Житомирі «Наукові пікніки» відбуваються втретє. Два роки поспіль захід збирає кількасот поціновувачів науки та дослідів. Особливо полюбилися «Пікніки» дітям.

Цьогорічний захід розпочнеться на вул. Михайлівській об 11.00. Організовує «Наукові пікніки» у Житомирі ГОЖОО «Воскресіння»
за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, науково-методичного центру департаменту освіти міської ради.

«Проводячи  Наукові пікніки наші експериментатори — молоді, а деколи зовсім юні спеціалісти, науковці, ентузіасти,  діляться своїми знаннями з присутніми. Розказують  про складні речі – просто, показують їх. На пікніках ми не подаємо  теорію, а захоплюємо, розкриваємо таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. Показуємо, що наука буквально усюди навколо нас», — інформує координатор акції у Житомирі Любов Трибун.

Вхід на захід – вільний.

Нагадаємо, що житомирські студенти працюють над створенням унікальної пісочниці для Дніпровського планетарію.

  • 19
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі втретє пройдуть “Наукові пікніки”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*