IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

На Житомирщині запроваджується “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, що це означає

zony 2 - На Житомирщині запроваджується "жовтий" рівень епідемічної небезпеки, що це означає

У п`ятницю, 31 липня, представники Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення щодо впровадження в області рівня епідемнебезпеки розповсюдження коронавірусу.

Так, згідно постановою КабМіну України від 22 липня щодо встановлення карантинних обмежень та впровадження посилених протиепідеміологічних заходів на території Житомирської області комісією було вирішено встановити з понеділка, 3 серпня, “жовтий” рівень епідемнебезпекирозповсюдження коронавірусу у таких населених пунктах: у Житомирі, Бердичеві, Малині, Новограді-Волинському. А також у чотирьох районах: на Любарщині, Пулинщині, Романівщині та Черняхівщині. районах.

Зверніть увагу, що у рамках “жовтої зони” заборонено:

  • відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Наголошуємо, що у випадку порушення обмежень щодо запобігання розповсюдження COVID-19, в країні встановили посилену адмін-та кримінальну відповідальності.

zony 3 - На Житомирщині запроваджується "жовтий" рівень епідемічної небезпеки, що це означає

Нагадаємо, з 1 серпня проїзд у транспорті Житомира дорожчає, але не для всіх.Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині запроваджується “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, що це означає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*