Не бруківкою єдиною: Житомирська міська рада хоче віддати територію колишнього заводу під будівництво житлового кварталу

7 десятиповерхівок з дитячими майданчиками та парковкою на 160 місць планують звести на території колишннього заводу “Електровімірювач” в центрі міста. Хто саме будіватиме житловий квартал та за які кошти наразі у міськраді не повідомляють. Однак проект забудови вже готують.

За офіційними даними, замовником проекту виступив департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради. Виконує його за бюджетні кошти ТОВ «ТАМ «Архіград», основним КВЕДом якого є саме “Будівництво житлових і нежитлових будівель”. Очолює дане товариство відомий депутат Станишівської ОТГ Роман Котюк.

Аби попередити можливу хвилю обурення серед містян, цього разу у Житомирській міській раді вирішили влаштувати громадські обговорення та слухання щодо розроблення проекту.

Отож, з 24 жовтня 2023 — по 24 листопада в місті триватимуть обговорення такої ініціативи міської влади. А вже 16 листопада о 15.00 всіх охочих взяти участь у слуханнях запрошують до прес-центру Житомирської міської ради. Щоправда за умови наявності документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, представників юридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва.

Пропозиції та зауваження містян очікують у письмовому вигляді на адресу: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на  електронну адресу: [email protected] до 24 листопада.

Ознайомитись попередньо з проектом забудови можна на офіційному сайті Житомирської міської ради.

Цікаво, що міська влада віддала перевагу будівництву житлового кварталу при тому, що у місті катастрофічно не вистачає дитячих садочків та шкіл. Більше того, питання зі зруйнованим рашистами приміщенням ліцею №25 досі не вирішене, а його учні змушені поневірятися по аварійним приміщенням.

Будьте першим, хто прокоментував "Не бруківкою єдиною: Житомирська міська рада хоче віддати територію колишнього заводу під будівництво житлового кварталу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*