HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

«Не лізьте на тонку кригу!» Влада закликає житомирян не гинути на Водохреще

Ополонка. Свято водохреща в Житомирі

Міська влада Житомира гарантує безпечне Водохреще – та лише в тому випадку, якщо городяни святкуватимуть там, де є нагляд спеціальних служб. Не потрібно «шукати дикі кущі» або «лізти на тонку кригу», шар якої на Тетереві складає сьогодні лише 5-6 см.    

19 січня 2018 року вже зранку у Гідропарку розпочалися заходи по відзначенню останнього різдвяно-новорічного свята – Богоявлення Господнього, більше відомого у народі як Водохреще. Згідно з планом, затвердженим управлінням культури міської ради Житомира, у перші години свята відвідувачі свята мають слухати аудіогазету, а також дивитися концертну програму за участю муніципальних творчих колективів. І лише «о 13:00 год. після благословення та здійснення чину великого освячення води, усі бажаючі матимуть змогу скупатися у цілющій крижаній воді річки Тетерів». Але, попереджає сайт міськради, «свячена вода буде приносити користь лиш тоді, коли дбаєш про чистоту власних думок і вчинків».

02 - «Не лізьте на тонку кригу!» Влада закликає житомирян не гинути на Водохреще

Святкові розваги – це добре. Але за безпеку під час, скажемо відверто, досить ризикованого зимового свята – відповідають інші міські служби. В першу чергу це управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. «Ми зробили все, аби свято пройшло на високому рівні, щоб ніхто не загинув і не скалічився!» – запевнив керівник управління Микола Дідківський. «У Гідропарку чергують наші рятувальники, чергує поліція, чергує «швидка». Є намети для обігріву відвідувачів – будь-ласка, заходьте та грійтеся!» – додав він.

04 - «Не лізьте на тонку кригу!» Влада закликає житомирян не гинути на Водохреще

За словами М. Дідківського, передбачили навіть таку деталь, як гумові килимки для людей, які щойно здійснили ритуальне омовіння. «Люди виходять з води і стають на килимок. Вода стікає з тіла, на килимку може швидко намерзнути лід. Щоб ніхто не послизнувся і не впав – ми посипали ці килимки спеціальною сіллю!»

Нагадаємо, 17 січня 2018 р. Times.Zt писав про несподіваний демонтаж міської новорічної ялинки Житомира – внаслідок чого городяни святкують Водохреще без неї. Причину такого поспіху ніхто з міських чиновників досі не пояснив.

 


Будьте першим, хто прокоментував "«Не лізьте на тонку кригу!» Влада закликає житомирян не гинути на Водохреще"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*