Обрізані свята: житомиряни розчаровані Водохрещем без ялинки (відео) 

Житомир. Водохреще без ялинки

17 січня 2018 р. Times.Zt писав про несподіваний демонтаж міської новорічної ялинки у Житомирі – внаслідок чого городяни святкують Водохреще без неї. Причину такого поспіху ніхто з міських чиновників досі не пояснив. Ми провели бліц-опитування серед городян і з’ясували, що абсолютна більшість з них розчарована.  

«Свято повинно тривати якомога довше!» – вважають мешканці міста. Один з наших читачів – Сергій – висловився значно різкіше (правопис оригіналу збережено):

«Якщо вже ігноруються споконвічні УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ по святкуванню Новорічного-РІЗДВЯНОГО ЦИКЛУ СВЯТ, котрий завершується одним з великих народно-православних слов’янських річних свят. ВОДОХРЕЩА (Водохрища, Йорд ‘ ан, Водохрищи) та Хрещення Господнє, а у цей день закінчувалися Святки, відбувалося освячення водойм, купалися в ополонці і починали готуватися до зимового весільного сезону, то до якої міри суспільно-громадських відносин влади та громадян міста Житомира ми вже дійшли?

Трохи пафосно написав.

Можна і по простому: А на хрена, «уважаємиє», вже так, «по-небожительськи», з висоти мІської Ратуші, плювати на Поліські народні традиції, православне Віросповідання, на своїх виборців, на жителів міста ? Хочу почути чергову брехливу демагогічну «відмазку» влади..»      

Редакція Times.Zt теж дуже хоче зрозуміти, чому головну ялинку Житомира прибрали раніше, ніж слід. Протягом дня (19 січня) ми ставили це запитання цілому ряду міських чиновників – і всі вони граційно ухилилися від відповіді, посилаючись на інших чиновників та/або власну некомпетентність. Втім, ми очікуємо, що якесь пояснення все ж буде. І готові надати для такого пояснення місце на сторінках нашого видання.

Будьте першим, хто прокоментував "Обрізані свята: житомиряни розчаровані Водохрещем без ялинки (відео) "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*