Недбалість, яка призвела до збитків у близько 800 тис грн: заступниці Житомирського міського голови оголосили про підозру

v penze pyanaya zhenschina popalas za rulem s narkotikami 1 777x437 - Недбалість, яка призвела до збитків у близько 800 тис грн: заступниці Житомирського міського голови оголосили про підозру

В обласному центрі одній із заступниць міського голови було оголошено про підозру у неналежному виконанні своїх службових обов’язків, які потягнули за собою великі фінансові збитки.

У п’ятницю, 16-го серпня, посадова особа офіційно отримала повідомлення про підозру у вчиненні злочинів за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України.

Попередньо слідство встановило, що у 2017 році тендерний комітет, головуючим якого був керівник управління охорони здоров’я Житомирської міськради, визнав переможців конкурсу стосовно закупівлі сучасного діагностичного обладнання для трьох місцевих медичних закладів загальною вартістю у 5, 2 мільйона гривень.

Однак, на момент визначення тих, хто переміг у тендері, головою комітету не було внесено пропозицію стосовно врахування під час закупівлі вимог, які стосуються законодавства з ціноутворення на медичні вироби, яке підпорядковується державі згідно постанов Кабміну.

Такими протиправними діями бюджету завдано шкоди на суму майже 790 тисяч гривень.

Відзначимо, що напередодні начальнику департаменту товариства, яке займалося поставкою медичного обладнання по завищених цінах, також оголошено про підозру. Справа розглядається у рамках кримінального провадження.

Нагадаємо, як на Житомищині через лікарську недбалість помер підліток.


Будьте першим, хто прокоментував "Недбалість, яка призвела до збитків у близько 800 тис грн: заступниці Житомирського міського голови оголосили про підозру"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*