Несподівана сенсація: «Роспотребнадзор» каже, що на COVID-19 вже перехворіли 38 млн. росіян

Ці дані випливають з виступу глави «Роспотребнадзора» Анни Попової під час засідання оперативного COVID-штабу 15 липня 2020 року. Вона заявила, що обстеження виявило наявність імунітету до SARS-CoV-2 у 26 відсотків мешканців РФ. Це складає 38,1 млн. людей. Ще більший шок викликала інформація чиновниці про російських дітей, які перенесли коронарний вірус. А. Попова повідомила, що серед дітей від 7 до 13 років імунітет виявили у 38%, а серед дітей до 6 років – у 42%. Тобто, майже кожна друга дитина дошкільного віку в РФ непомітно перехворіла на COVID-19. Без будь-яких симптомів.  

Слід розуміти, що ці цифри ґрунтуються лише на даних, отриманих «Роспотребнадзором» з трьох регіонів РФ: Санкт-Петербурга, Хабаровського краю та Тюменської області. Популяційний імунітет загалом дослідили у 8 тисяч громадян РФ. Щоправда, яку методику при цьому застосовували і за яким принципом обирали людей для дослідження – не зовсім зрозуміло

10 липня заступник мера Москви з питань соціального розвитку Анастасія Ракова заявила, що антитіла до SARS-CoV-2 виявили у 21% мешканців столиці РФ. Масштаби «прихованого вірусу» дійсно вражають. Російська федерація є одним зі світових лідерів за темпами поширення COVID-19. Зараз щодоби там діагностують хворобу у понад 6 000 людей. Загалом з початку епідемії офіційно заразилися 750 000 громадян РФ, померли майже 12 000. А фактично, виходить – хворих було на 37 мільйонів більше!

При цьому, як вже писав Times.Zt.Ua, влада РФ веде політику приховування як масштабів епідемії, так і масштабів смертності від неї. І не раз була спіймана на банальній ковід-брехні. Більше того, РФ ще й примудрилася влізти у новий політичний скандал, пов’язаний з епідемією. Влада Великої Британії звинуватила Росію у спробі викрасти дані, що стосуються вакцини від SARS-CoV-2. Для цього російські хакери атакували науково-дослідні центри Великої Британії, США та Канади. На Заході переконані, що атаки організували російські спецслужби.

У лікарів є крилатий вислів: «Здорових людей немає, є недостатньо обстежені!» Як бачимо, цей цинічно-іронічний афоризм не такий вже далекий від істини. Масове обстеження на імунітет до SARS-CoV-2 серед громадян України, без сумніву, покаже не менш сенсаційні результати.   

Головне – дожити нам усім до цього світлого дня.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Несподівана сенсація: «Роспотребнадзор» каже, що на COVID-19 вже перехворіли 38 млн. росіян"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*