Незабаром бустерну дозу вакцини від коронавірусу зможе отримати кожен охочий українець | Times ZT

Незабаром бустерну дозу вакцини від коронавірусу зможе отримати кожен охочий українець

У середу, 5 січня, на засіданні Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики плануюють розглянути питання введення бустерної дози вакцини від коронавірусу всім охочим.

Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Поки бустерне щеплення є обов’язковим для медичних працівників та працівників будинків інтернатного типу. Його рекомендовано вводити через 6 місяців після завершення базового курсу. На сьогодні бустерне щеплення вже отримали 3600 людей.

Окрім того, незабаром щепитися бустерною дозою зможуть українці віком від 60 років.

«Є вже рішення Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) про рекомендацію дозволити проводити бустерні дози для осіб віком від 60 років. Це рішення найближчим часом буде введено відповідним наказом Міністерства охорони здоров’я», – повідомив Ігор Кузін.

Бустерне щеплення в Україні планують робити лише мНРК-вакцинами, тобто або Pfizer або Moderna, не залежно від того, які вакцини було введено попередні два щеплення.

Окрім того, за словами головного санітарного лікаря, введення бустерної дози збільшуватиме термін дії сертифікату про вакцинацію на 270 днів.

Нагадаємо, що обов’язкова вакцинація тепер є необхідною умовою для роботи у «жовтій» зоні.

Будьте першим, хто прокоментував "Незабаром бустерну дозу вакцини від коронавірусу зможе отримати кожен охочий українець"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*