Незвідана Європа або місця, про які забувають туристи (ФОТО)

Нам усім здається, що Європа вивчена туристами вздовж і впоперек. І саме тому у  пошуках «необжитих» місць багато мандрівників їдуть до Азії, Південної Америки і навіть до Африки але це обходиться недешево, та й пам’ятки й краєвиди там зовсім інші.

Ось невеличка підбірка незвіданих куточків Європи, в яких досі можна відпочити, не потопаючи в нескінченному потоці туристів.

1. Тенбі, Велика Британія.

Тенбі – це прибережний курорт на південному заході Уельсу. Він славиться міською стіною XIII століття і довгими піщаними пляжами. Над гаванню височіють живописні руїни замку Тенбі.

2. Сінтра, Португалія.

Сінтра  це пам’ятник світової культури ЮНЕСКО, старовинне португальське місто, історія якого налічує більше одинадцяти століть. Тут безліч екзотичних парків, вікових лісів, замків, палаців, монастирів. У Сінтрі є все для відпочинку: пляжі, чиста вода, гарні краєвиди на узбережжі, серфінг, риболовля та історичні пам’ятки.

3. Светі-Стефан, Чорногорія.

Це невеликий острів за 9 кілометрів на південь від Будви, з’єднаний з берегом піщаною насипом довжиною 100 метрів. Ще 50 років тому це було звичайне рибальське селище на скелястому острові, але потім всіх жителів переселили в будинки на березі, а на острові збудували унікальне місто-готель.

4. Рокамадур, Франція.

Невелике містечко, одне з найбільш видовищних у регіоні Міді-Піренеї на південному заході Франції. Рокамадур  один з найважливіших паломницьких центрів. Він виріс навколо могили святого Амадура.

5. Альберобело, Італія.

Популярність місту принесли унікальні білокам’яні міські будови  трулли. Це невеликі будинки з обов’язковою конічним дахом. Трулли не зустрічаються більше ніде в світі і тому їх додали до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

6. Бохинь, Словенія.

Бохинь альпійське озеро льодовикового походження, розташоване на висоті 525 метрів над рівнем моря і з трьох боків оточене Юлійських Альпами. Основною особливістю цього регіону є те, що він входить до складу національного Триглавського парку. Звідси незаймана природа регіону, неперевершені краєвиди, кришталево чисте повітря, різноманітність тваринного і рослинного світу.

7. Портофіно, Італія.

Портофіно  це красиві пейзажі і пляжі, скелясте узбережжя, кришталева морська вода, можливість усамітнення і тиша.

8. Піран, Словенія.

Піран колись належав Венеціанській республіці, і це позначилося на його вигляді. Тут досі панує колорит Середньовіччя: від старовини збереглося безліч пам’яток архітектури. Це і знаменита церква з вежею, і залишки кріпосної стіни, і безліч інших чудових місць.

9. Лофотенські острови, Норвегія.

Різноманітний ландшафт цього північного раю дозволяє прекрасно провести час: відправитися в гірський похід, покататися на лижах, сплавитися з гірської річки. Це найпівнічніше в світі і одне з кращих в Норвегії місць для серфінгу. А ще тут приголомшливо красива природа і відмінні умови для риболовлі.

10. Ментона, Франція.

Найзахідніший курорт Лазурного берега, розташований між володіннями Монако і італійської рів’єри. Сьогодні Ментона  це тихе і мальовниче приморське місто, у якому переплилися дві західноєвропейські культури. Місто вражає своєю чисто французької елегантністю і неповторною італійської життєрадісністю.

Це далеко не всі класні місця для відпочинку в Європі, про які не чули більшість туристів. Але кожне з них є неповторним та самодостатнім, зі своїми краєвидами та пам’ятками. А невелика кількість туристів дозволить вам повністю насолодитися відпочинком у старій добрій Європі, а не шукати екзотики у далеких країнах.

Будьте першим, хто прокоментував "Незвідана Європа або місця, про які забувають туристи (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*