Вже завтра у Житомирі стартує SpaceTechFest 2018: що цікавого буде на фестивалі

У рамках SpaceTechFest 2018 факультет публічного управління та права Житомирського державного технологічного університету вже завтра, 29 вересня, презентує ряд цікавих локацій.

Зокрема, глядачам представлять виставку техніки Національної поліції та справжню криміналістичну лабораторію. Лабораторія обладнана спеціальною технікою: електричними генераторами, спеціальними освітлювачами, криміналістичними валізами для виявлення слідів балістичного, біологічного, трасеологічного та дактилоскопічного походження. Відвідувачі зможуть ознайомитись зі змістом валіз та побачать як їх застосовувати.

Родзинкою локацій факультету буде виставка сучасної зброї від сучасного підприємства військово-промислового комплексу України «ФОРТ», яке займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів.

Також гості фестивалю зможуть взяти участь у «Лабораторії лідерства», яка занурить відвідувачів у магічний світ грандіозних політичних звершень видатних політиків та лідерів різних епох, подарує відчуття солодкого присмаку перемог і гіркоти поразок.

Новітні технології дозволять виявити рівень своїх лідерських якостей, а також змоделювати власний привабливий образ лідера. На Вас чекають курси ораторського мистецтва, найкращі та найбільш провальні промови світових лідерів, тести на визначення лідерських якостей та стилю керівництва, поради щодо дрес-коду та багато іншого.

У сучасному світі неможливо досягнути успіху без вільного володіння іноземною мовою, у вивченні якої допоможуть викладачі кафедри іноземних мов. У рамках лабораторії з вивчення мови «ENGLISH FUN LAB» викладачі та волонтери в інтерактивній розважальній формі допоможуть відвідувачам оволодіти, оновити та поглибити знання іноземної мови.

Для найменших відвідувачів фестивалю передбачений Kids’ space, де вони зможуть співаючи, граючи в рухливі та інтелектуальні ігри познайомитись з іноземною мовою, а також Funny folding – веселе орігамі для найменших.

Розвинути мовні навички, позбавитись мовного бар’єру, знайти нових друзів та співрозмовників можна в рамках Team building space, де учасники граючи в гру «Врятувати Фреда» навчаться командній взаємодії.

Багато розваг, веселощів, пустощів і поробок чекають дорослих та дітей в рамках Songs, games and workshops.

Підвищити свій інтелектуальний потенціал, одночасно збагачуючи лексикон іноземними словами та удосконалюючи розмовну мову, можна під час Brain ring та Puzzles, де передбачені непрості задачі, брейн-ринг та інтелектуальні ігри.

Побачити, як можна використовувати сучасні гаджети не тільки для розваг та соціальних мереж, а й з користю можна буде за допомогою Technology and English. А поділитися з друзями фото з Англії, не виїжджаючи з Корбутівки, відвідувачі зможуть за допомогою жартівливої Photo area.  

Будьте першим, хто прокоментував "Вже завтра у Житомирі стартує SpaceTechFest 2018: що цікавого буде на фестивалі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*