#OlimpicLab за напрямом «Олімпійські та загальнолюдські цінності» завітав до Першотравенського ліцею Звягельського району з нагоди Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру.
Учасників заходу привітали директор Першотравенського ліцею – Ігор Данилюк відповідальний секретар Відділення НОК України у Житомирській області – Людмила Гедзюк та багаторазовий чемпіон України з легкої атлетики – Дмитро Гедзюк, які побажали учасникам успіху, перемоги та гарно провести час.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240405_132945-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG-241c2691cadc87a9e801187013d88cd8-V-1024x768.jpg)
Учні ліцею взяли участь в цікавих естафетах, де вони мали можливість пізнати Олімпійські та загальнолюдські цінності у командній боротьбі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240405_134705-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240405_133658-1024x768.jpg)
По завершенні змагань усі учасники отримали цінні подарунки від НОК України
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240405_140120-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG-017618340d72021f28c89b3dce6a555e-V-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240405_130814-1024x768.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "#OlimpicLab завітав до ліцеїстів Звягельщини (ФОТО)"