Все ніби було, як годиться. У Житомир завітала група відомих українських спортсменів та спортсменок, аби «благословити» свято здорового тіла. Топ-фігурою, звичайно ж, став голова НОК України Сергій Бубка. Але церемонію пекельно затягнули. Привітання, побажання, виступ військового оркестру, виступ якогось співака, подяка різним чиновникам із згадуванням їхніх повних «титулів»…
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0222.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0226.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0231-1.jpg)
Люди прийшли пробігтися – а їм зі сцени майже годину «їздили по вухах». І це провина не Національного олімпійського комітету, а сторони, яка приймала гостей. Діти відверто нудьгували.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0205-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0212.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0210-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0217-1.jpg)
Ведучий ще щось бурмотів у мікрофон – а люди вже посунули на старт. Звичайно, всі хочуть сфотографуватися з Бубкою. Він не відмовляє нікому. Ще одне фото. Ще…
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0235.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0237.jpg)
Нарешті, великий натовп (за даними міської влади – майже 2 тисячі учасників) зривається з місця. Біжить по Новому бульвару до Пушкінської – і повертає назад. Першими прибігли ці троє героїв.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0240.jpg)
За ними мчала ось ця група.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0242.jpg)
Далі учасники посипалися, як горох.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0247.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0252.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0254.jpg)
Ближче до «хвоста» з’явилася група спортсменів, серед яких був С. Бубка. «Боже, він ледве біжить!» – безцеремонно коментує якась дама. Він справді біг важкувато. Але салонним критикам слід пам’ятати, що легендарному легкоатлету зараз 55 років. І його нинішня робота – не бігати. І навіть не стрибати з жердиною.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0250.jpg)
Останніми прибігли – точніше, причовгали – ці двоє. Їхня поява викликала сміх у деяких глядачів.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0255.jpg)
Сміялися, як завжди, ті, які не бігли. А Олімпійський День цінується участю, а не перемогою. Як і Велодень, про який ми нещодавно писали.
Тарас СТРІЛЬЧИК
Будьте першим, хто прокоментував "Олімпійський День у Житомирі: Бубка фотографувався феєрично – а біг так собі (ФОТО)"