Олімпійський День у Житомирі: Бубка фотографувався феєрично – а біг так собі (ФОТО)

Все ніби було, як годиться. У Житомир завітала група відомих українських спортсменів та спортсменок, аби «благословити» свято здорового тіла. Топ-фігурою, звичайно ж, став голова НОК України Сергій Бубка. Але церемонію пекельно затягнули. Привітання, побажання, виступ військового оркестру, виступ якогось співака, подяка різним чиновникам із згадуванням їхніх повних «титулів»…

Люди прийшли пробігтися – а їм зі сцени майже годину «їздили по вухах». І це провина не Національного олімпійського комітету, а сторони, яка приймала гостей. Діти відверто нудьгували.

Ведучий ще щось бурмотів у мікрофон – а люди вже посунули на старт. Звичайно, всі хочуть сфотографуватися з Бубкою. Він не відмовляє нікому. Ще одне фото. Ще…  

Нарешті, великий натовп (за даними міської влади – майже 2 тисячі учасників) зривається з місця. Біжить по Новому бульвару до Пушкінської – і повертає назад. Першими прибігли ці троє героїв.

За ними мчала ось ця група.

Далі учасники посипалися, як горох.

Ближче до «хвоста» з’явилася група спортсменів, серед яких був С. Бубка. «Боже, він ледве біжить!» – безцеремонно коментує якась дама. Він справді біг важкувато. Але салонним критикам слід пам’ятати, що легендарному легкоатлету зараз 55 років. І його нинішня робота – не бігати. І навіть не стрибати з жердиною.

Останніми прибігли – точніше, причовгали – ці двоє. Їхня поява викликала сміх у деяких глядачів.

Сміялися, як завжди, ті, які не бігли. А Олімпійський День цінується участю, а не перемогою. Як і Велодень, про який ми нещодавно писали.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Олімпійський День у Житомирі: Бубка фотографувався феєрично – а біг так собі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*