Останній дзвінок у 23-й гімназії: після вальсу танцювали… акробатичний рок-н-рол (ВІДЕО, ФОТО)

Свято останнього дзвінка – гарний привід для будь-якої школи гучно заявити про себе, утнути щось незвичайне і видовищне. Житомирська гуманітарна гімназія №23 якихось особливих PR-заходів не потребує: це один з кращих середніх навчальних закладів міста, і сперечатися з цим нема смислу. Але тут вирішили, що креативність не буває зайвою. І підготували декілька сюрпризів.

По-перше, під час церемонії останнього дзвінка в небо випустили білих голубів.

По-друге, випускники гімназії вийшли на останній дзвінок в «академічних» капелюхах. І коли церемонію оголосили завершеною – радісно жбурляли їх у небо. Як потім знаходили свій капелюх серед чужих – залишилося загадкою…

І, нарешті, по-третє. Як відомо, під час свята останнього дзвінка випускники традиційно танцюють вальс. У багатьох школах до цього моменту ставляться дуже серйозно: наймають для постановки танцю хореографів, проводять тривалі репетиції. Випускники гімназії теж почали з вальсу. Та музичний розмір 3/4 раптом обірвався – і почала лунати інша, більш енергійна мелодія. Найбільше це було схоже на акробатичний рок-н-рол.    

Цікаво, що кожен випускний клас гімназії мав святкові стрічки власного кольору. Таку ж стрічку носили і класні керівники.

Ще один характерний момент: на святі не було помічено жодної випускниці у старій святковій уніформі, яка включає чорну (чи темно-коричневу) сукню з білим фартухом, коміром та манжетами. Подібну форму, як данину традиції, дівчата іноді вдягають на останній дзвінок. Але випускниці 23-ї гімназії дружно проігнорували «гімназичну» форму і вдяглися кожна на власний смак. При цьому майже всі надали перевагу чорному (унизу) та білому (угорі). Хлопці загалом вбралися у ті ж кольори.

А четверті класи – які, нагадаємо, теж випускні – прийшли на свято в національному українському вбранні.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Останній дзвінок у 23-й гімназії: після вальсу танцювали… акробатичний рок-н-рол (ВІДЕО, ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*