HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Онлайн конкурси та фото у подарунок: у програмі арт-фестивалю «День житомирян» відбулися зміни

1209347 tsogorich zhitomiryani vostanne vidznachat den mista u veresni 665x437 - Онлайн конкурси та фото у подарунок: у програмі арт-фестивалю «День житомирян» відбулися зміни

У п’ятницю, 4 вересня, членами виконавчого комітету було скориговано програму арт-фестивалю «День житомирян».

Як зазначила начальниця управління культури Ілона Колодій, всі заходи відбудуться на вул. Михайлівська. Програмою передбачено розміщення тематичних фотозон «Я житомирянин» та «Я житомирянка», знімки будуть даруватися на згадку у подарунок. 

З 17:30 до 20:00 – виступ академічного ансамблю «Сонечко», нагородження до Дня підприємця України та Міжнародного Дня благодійності.

Також очікується виступ естрадно духового оркестру «Полісся», вихованців спортивного клубу «Віраж», вокальних студій міста та творчих колективів Палацу культури. 

0 20:00 відбудеться представлення оновленої вулиці Михайлівська.

Також будуть проходити онлайн конкурси у Фейсбук «Я житомирянин» та фото за кількістю лайків у Інстаграм «Я житомирянин», «Я житомирянка», «Я маленький житомирянин» о 19 годині.

Захід відбудеться з дотриманням всім карантинних заходів та транслюватиметься онлайн.

 


Будьте першим, хто прокоментував "Онлайн конкурси та фото у подарунок: у програмі арт-фестивалю «День житомирян» відбулися зміни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*