Онлайн-шлюб з відеофіксацією: незабаром у”Дії” з`явиться нова послуга

Онлайн-шлюб з відеофіксацією: незабаром у"Дії" з`явиться нова послуга

Найближчим часом в мобільному застосунку «Дія» стане доступною нова послуга – онлайн-шлюб по відеозв`зку. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Плануємо найближчим часом запустити онлайн-шлюб. Можна буде просто одружитися у Дії по відео. Це буде також дуже технологічно,”

-зазначив Федоров.

Передусім дану послугу започатковують для військових, аби вони мали змогу дистанційно оформити свої стосунки. При цьому, за твердженням міністра, нова послуга буде цілком безпечною та включатиме кілька етапів верифікації.

Водночас Федоров наголосив, що жодних повісток в “Дії” розсилати ніхто не буде. Більше того, цього місяця розробники навіть планують відкрити на загал код застосунку.

Це з точки зору відкритості, прозорості і технологічності взагалі дуже важливий крок. Ми над ним довго працювали. І у “Дії” буде відкритий код. Тобто розробники з усього світу зможуть подивитися, як функціонує “Дія”, 

— зазначив Федоров.

Нагадаємо, що сьогодні “Дії” виповнилося 4 роки. Наразі електронний сервіс державних послуг включає в себе мобільний застосунок та портал із публічними послугами. На сьогодні “Дія” пропонує понад 130 онлайн-сервісів та можливість оформлення 14 цифрових документів.

Будьте першим, хто прокоментував "Онлайн-шлюб з відеофіксацією: незабаром у”Дії” з`явиться нова послуга"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*