Оновлення бета-версії магазину Steam принесло нову функцію сімейних груп

Оновлення бета-версії магазину Steam принесло нову функцію сімейних груп

Функція дає змогу створювати сімейні групи до п’яти людей, які матимуть доступ до ігор бібліотеки користувача, що її створив. Вона є зручною заміною застарілої Family Sharing, яка вимагала від користувача безпосередньо заходити зі свого аккаунту на пристрій людини, якій вона хотіла надати сімейний доступ до своєї бібліотеки. Відтепер процес став більш зручним і не вимагає складних маніпуляцій для роботи.

Варто розуміти, що повний контроль над акаунтом буде лише у власника групи. У свою чергу користувачі із сімейної групи, які були додані власником акаунту, матимуть доступ лише до ігор, у які їм дозволено грати. Не потрібно також боятися за статистику й досягнення в грі, оскільки учасники сімейної групи матимуть можливість отримувати окремі досягнення в грі й робити збереження (які не будуть впливати на збереження і досягнення інших членів та власника групи). Учасники групи матимуть можливість одночасного грати в будь-які ігри із сімейної бібліотеки, але для спільної гри по мережі доведеться купувати додаткові копії для кожного користувача. Також однією з умов магазину є те, що користувачі, які перебувають у групі, мають бути з однієї країни.

Щоб мати змогу ознайомитися з новою функцією, необхідно зайти в налаштування магазину Steam, після чого відкрити меню «Участь у бета-тестуванні клієнта Steam». Перед вами з’явиться можливість обрати Steam Family Beta, після чого потрібно просто перезапустити цифровий магазин.

Автор: Юрій Котенко

Українська мова у відеоіграх

Ексклюзивність відеоігор, добре чи погано?

Будьте першим, хто прокоментував "Оновлення бета-версії магазину Steam принесло нову функцію сімейних груп"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*