Останні масовані атаки російських терористів завдали збитків українській енергетиці на понад $1 млрд

Останні масовані атаки російських терористів завдали збитків українській енергетиці на понад $1 млрд

Масовані атаки рф за останні кілька місяців завдали українській енергетиці збитків на понад $1 млрд. Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

«На сьогодні йдеться про суми збитків на понад мільярд доларів. Але атаки продовжуються, і очевидно, що збитки будуть зростати»,

– зазначив міністр.

Наразі, за словами Галущенка, ситуація в енергосистемі доволі складна, хоча і стабільна. Основних пошкоджень зазнали об’єкти теплової та гідрогенерації, а також системи передачі електроенергії.

Разом з тим, щоденні атаки рашистів на різні види енергооб’єктів дронами, балістикою та артилерією тривають. У деяких регіонах, зокрема в Харкові, який постійно зазнає ворожих обстрілів, нині діють обмеження електропостачання.

Для проведення відновлювальних і ремонтних робіт, а також нарощування потужностей маневрової генерації залучається допомога міжнародних партнерів.

Нагадаємо, що до кінця травня Уряд продовжив дію пільгової ціни на електроенергію для населення. Далі ж ціну планують підняти, пояснюючи такий крок саме збитками та руйнуваннями через ворожі обстріли.

Будьте першим, хто прокоментував "Останні масовані атаки російських терористів завдали збитків українській енергетиці на понад $1 млрд"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*