росія планує диверсії по всій Європі

росія планує диверсії по всій Європі

рф хоче влаштувати диверсії по всій Європі. Про це повідомили журналісти Financial Times з посиланням на джерела у розвідці.

Європейські розвідслужби попередили свої уряди про загрозу актів саботажу і диверсій по всьому європейському континенту. За даними розвідників, кремлівські агенти готують приховані вибухи, підпали та напади на інфраструктуру. При цьому можливі жертви серед мирного населення рашистів не турбують.

Деякі з диверсій росія вже втіла у життя.

Зоекрема, у Швеції Служба безпеки розслідує серію недавніх сходжень залізничних рейок, які, на думку розвідників, можуть бути актами саботажу за підтримку України.

В Естонії в лютому співробітники російської розвідки напали на автомобіль міністра внутрішніх справ. На чеських залізницях рашисти намагалася знищити системи сигналізації. У Великобританії наприкінці квітня двоє агентів кремля організували пожежі на складі з вантажами допомоги для України. У Баварії двоє прихильників рашизму планували напади на німецькі та американські військові та логістичні об’єкти.

Один високопоставлений чиновник європейського уряду повідомив журналістів, що через служби безпеки НАТО поширюється інформація про «явне та переконливе злодійство росії», яка координується та масштабується. 

Інший співробітник розвідки ж заявив, що путін наразі відчуває себе «підбадьореним» і намагатиметься якомога сильніше просувати лінії в Європі на багатьох фронтах, чи то через дезінформацію, диверсії чи хакерські атаки. 

Водночас старший консультант мозкового центру Chatham House Кейр Джайлз назвав нинішні диверсії в Європі лише “тренувальними заїздами” та закликав готуватися до їх посилення, адже кремль поставив за мету “знерухомити Європу”.

Будьте першим, хто прокоментував "росія планує диверсії по всій Європі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*