Нова українська школа майже за 37 мільйонів: у Хорошеві хочуть відремонтувати місцеву гімназію

У Хорошеві планують капітально відремонтувати місцеву гімназію майже за 37 мільйонів гривень у рамках концепції Нової української школи. Відповідний тендер з’явився у системі публічних закупівель prozorro.

Згідно з тендерними умовами, роботи з капітального ремонту гімназії переможець повинен виконати до кінця 2019 року. Що ж до самих будівельно-ремонтних робіт, які необхідно виконати у Хорошівській гімназії, інформації отримати не вдалося, адже директорка навчального закладу знаходиться у відрядженні.

У 37-мільйонному тендері взяли участь лише дві житомирських фірми. Зокрема, житомирське ТОВ «Тетерів-Будпроект» запропонувало виконати капремонт гімназії у Хорошеві за 35 млн 914 тис. 641 грн та 60 к.

Натомість ПП «Теплогазсервіс-Житомир» запропонувало ціну на понад 500 тис. грн більшу 36 млн 490 тис. грн.

Переможця тендеру поки не визначили.

Проте у 2016-17 роках у цій же гімназії проводили реконструкцію та утеплювали стіни за кошти Держфонду регіонального розвитку зі співфінансуванням з місцевого бюджету. Така реконструкція обійшлася у 4 млн 635 тис. грн.

Варто зазначити, що керівником ТОВ «Тетерів-Будпроект» був нинішній депутат обласної ради, а також заступник голови постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку Анатолій Подік.

Будьте першим, хто прокоментував "Нова українська школа майже за 37 мільйонів: у Хорошеві хочуть відремонтувати місцеву гімназію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*